خدمات ترجمه و تایپ

خدمات ترجمه و تایپ

گروه پژوهشی پروژه آنلاین با داشتن مترجمینی با تجربه، توانایی ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی به زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی را دار می باشد. همچنین آمادگی انجام ترجمه های مربوط به تمامی پروژه های دانشجویی و سازمانی را اعلام می دارد.

سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله

ترجمه و تایپ

ترجمه و تایپ

سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله، کتاب و پایان نامه از انگلیسی به فارسی و بالعکس، ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس، ترکی آذربایجانی و بالعکس، کره ای به فارسی و بالعکس با بیش از 80 مترجم و تایپیست در سراسر جهان فقط در بستر اینترنت ممکن می باشد. هزاره سوم شروع کاهش هزینه می باشد و هلدینگ گروه پژوهشی پروژه آنلاین در عصر تکنولوژی برای بهبود کیفیت ترجمه ها و همچنین کاهش غلط املایی در تایپ، کاهش هزینه ترجمه و تایپ، افزایش سرعت ترجمه و تایپ اقدام به دسته بندی مترجمین و تایپیست ها، برگزاری آزمون ترجمه تخصصی و صحت تایپ، دیتاکاوی دائمی نظرات شما کاربران گرامی نموده که همه اینها در کنار شیوه مدیریتی ویژه در نهایت به صورت ارمغان هزاره سوم در خدمات تایپ و ترجمه نمایان گشته است.

 

تضمين کيفيت خدمات ترجمه و تايپ

تضمين کيفيت خدمات ترجمه و تايپ ما، دسته بندي و سطح بندي مترجم ها و تايپيست ها، برگزاري آزمون هاي تخصصي ترجمه و تايپ، پايش مترجمين و تايپيست ها، بهره مندي از نظرات شما کاربران گرامي و مديريتي ويژه مي باشد. ما هميشه علاوه بر حفظ کيفيت، دغدغه ارتقاي کيفيت ترجمه و تايپ را داريم و دستان ياري بخش شما را قدر ميدانيم.

شرايط ضمانت خدمات

گارانتي خدمات تايپ: تمامي خدمات تايپ و صفحه بندي شامل 10 روز گارانتي مي شوند. اين گارانتي شامل هر گونه نقصاني در تايپ مي شود و با تايپيست سفارش شما تا 10 روز تسويه نمي شود تا ضمانت اجراي گارانتي شما مهيا باشد.

گارانتي خدمات ترجمه:

تمامي سفارش هاي ترجمه در گروه پژوهشی پروژه آنلاین به صورت تايپ شده تحويل مي شوند و تا 10 روز گارانتي دارند. ترجمه هاي از نظر تخصصي بودن، املايي و گرامري، روان بودن و علمي ضمانت مي شوند و تا ده روز با مترجم مورد نظر تسويه نمي شود تا ضمانت اجراي گارانتي مهيا باشد.

شرايط استفاده از گارانتي:

ميتوانيد مراتب نقصان را از طريق ايميل يا تماس اطلاع رساني نماييد تا پس از تاييد برايتان اصلاح، ترجمه مجدد يا برگشت وجه انجام شود.