سفارش انجام و نگارش پایان نامه ، پروپوزال ، مقاله ، تحقیق ( موزه )

جمع آوری و نگهداری آثار و اشیا در مجموعه ها و موزه ها سابقه دیرینه دارد. لکن نگرش صحیح امروزی به موزه ، جایگاه آن را از محل نگهداری و تماشای اشیا به محلی با مشخصات یک مرکز پژوهش و آموزش و یک مرکز فرهنگی و گذران مطلوب اوقات فراغت با ره آوردهای علمی و تربیتی سوق داده است. پروژه آنلاین خدمات مشاوره انجام مقاله ، پایان نامه و پروپوزال رشته موزه برای دانشجویان ارائه می دهد .

رشته موزه ، کاردانی – کارشناسی

پایان نامه موزه

پایان نامه موزه

موزه پلی بین دیروز و آینده و همچنین پلی بین «فرد» و «گذشته خود در تاریخ» است. موزه موسسهای علمی – فرهنگی بوده و بازدیدکنندگان خود را با هنر، اندیشه، صنعت، پیشه … و امور اجتماعی و اقتصادی و شئون گوناگون زندگی دیروز و امروز آشنا و مأنوس می سازد.

دوره کارشناسی موزه

دوره کارشناسی موزه داری در جهت تعمیم نگرش صحیح به موزه از یکسو و تربیت نیروهای متخصص لازم برای تنوع موزه ها است تا علم مطالعه و پژوهش و حفاظت و نگهداری علمی آثار و اشیای فرهنگی تاریخی همگام با سایر رشته های دانشگاهی مربوطه از جایگاه مطلوب و لازم اجتماعی خود برخوردار گردد.

فارغ التحصیلان رشته موزه

همچنین فارغ التحصیلان این رشته خواهند توانست در برنامه ریزی برای توسعه کمی و کیفی موزه های محل کار خود و یا سایر موزه های کشور مشارکت داشته باشند.

کارشناسان موزه

کارشناسان موزه داری خواهند توانست با پژوهشگران مراجعه کننده به بخش‌های مختلف موزه برای مطالعه مستقیم آثار و اشیاء همکاری لازم را مبذول دارند. نظر به تنوع موزه‌‌ها در زمینه‌های گوناگون، دانشجویان دوره کارشناسی موزه داری در سالهای آخر تحصیلی خود و عمدتا ذیل عنوان دروس پژوهش در آثار و اشیای موزه‌ای و کارآموزی در موزه‌های مختلف، کارآموزی خواهند داشت تا بتوانند برحسب علاقه و پیشرفت خود در یک زمینه جذب موزه مناسب با کارآموزی خود گردند. بدین ترتیب محل کار و خدمت فارغ‌التحصیلان این رشته، موزه‌های زیر پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان زمین شناسی ، موزه‌های پست و تمبر و … خواهد بود.

اهداف فارغ التحصیلان رشته موزه

همچنین فارغ‌التحصیلان خواهند توانست در برنامه ریزی برای توسعه کمی و کیفی موزه‌های محل کار خود و یا سایر موزه‌های کشور مشارکت داشته باشند و رابطه موزه را با مؤسسات و مراکز علمی و پژوهشی و فرهنگی دیگر برقرار سازند و برحسب ضرورت کارشناسان سایر علوم و فنون و آزمایشگاههای تحقیقاتی و مرمت اشیای فرهنگی تاریخی را برای مطالعه و حفاظت علمی از آثار زیر پوشش خود فراخوانی نمایند و با آنان همکاری کنند .

پروژه آنلاین

موسسه پروژه آنلاین  با سال ها تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی برای کمک به شما عزیزان می باشد. هدف اصلی ما  کمک در راستای مشاوره و اموزش گام به گام شماست. موسسه پروژه آنلاین با سالیان متمادی تجربه در زمینه پایان نامه و مقاله علمی- پژوهشی خدماتی را برای بهبود کیفیت پایان نامه های دانشگاهی و کمک به آموزش دانشجویان ارائه می نماید. مهمترین هدف ما کمک به دانشجویان برای کسب دانش کافی در زمینه نگارش پایان نامه و طی کردن آسوده و سریع این پروسه می باشد. با ثبت سفارش از مشاوره رایگان استفاده نمایید.