سفارش انجام و نگارش پایان نامه ، پروپوزال ، مقاله ، تحقیق ( اقتصاد هنر )

رشته کارشناسی ارشد اقتصاد هنر به منظور تبیین چگونگی کاربرد تئوری های علوم اقتصادی در فعالیت های هنری و ادبی ایجاد شده است. هدف اساسی در آموزش این رشته، پیوند علوم اقتصادی و هنر است. موسسه پروژه آنلاین خدمات مشاوره ای سفارش انجام پایان نامه ، مقاله ، پروپوزال در رشته اقتصاد هنر ارائه می دهد .

رشته اقتصاد هنر ، کارشناسی – کارشناسی ارشد – دکتری

رشته اقتصاد هنر

رشته اقتصاد هنر

  • تربیت کارشناسان ارشد اقتصاد هنر که بتوانند در امر برنامه ریزی، سیاست گذاری، بازاریابی، در بخش های عمومی و خصوصی هنری به فعالیت بپردازند.
  • تلاش جهت پر کردن خلأ آموزش های بین رشته ای و کمک به مطالعات و تحقیقات میان رشته ای فعالیت های هنری و تئوری های اقتصادی.
  • تربیت مدرسان حوزه اقتصاد هنر در ایران و جهان که بتوانند دروس مختلف این رشته را در دانشکده ها، مدارس دولتی و خصوصی تدریس کنند.
  • تربیت محققان ورزیده به منظور پژوهش در وجوه اقتصادی بخش های مختلف هنر در ایران و جهان.
  • به علت افزایش رشد تولیدات ناخالص ملی و افزایش تقاضا برای محصولات فرهنگی هنری در داخل کشور و افزایش مبادلات مربوط به این محصولات با کشورهای دیگر ، نیاز بنگاههای هنری به متخصصین رشته کارشناسی ارشد اقتصاد هنر احساس می شود.

کارشناسی ارشد رشته اقتصاد هنر

رشته کارشناسی ارشد اقتصاد هنر، رشته ای کاربردی است که در آن از تئوریهای اقتصادی برای تجزیه و تحلیل بازار کالاها و محصولات هنری استفاده می شود. همچنین به علت میان رشته ای بودن آن، دانش آموختگان می توانند در همه بخشهای فرهنگی و هنری کشور بکار گرفته شوند.

پروژه آنلاین

موسسه پروژه آنلاین  با سال ها تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی برای کمک به شما عزیزان می باشد. هدف اصلی ما  کمک در راستای مشاوره و اموزش گام به گام شماست. موسسه پروژه آنلاین با سالیان متمادی تجربه در زمینه پایان نامه و مقاله علمی- پژوهشی خدماتی را برای بهبود کیفیت پایان نامه های دانشگاهی و کمک به آموزش دانشجویان ارائه می نماید. مهمترین هدف ما کمک به دانشجویان برای کسب دانش کافی در زمینه نگارش پایان نامه و طی کردن آسوده و سریع این پروسه می باشد. با ثبت سفارش از مشاوره رایگان استفاده نمایید.