انجام پایان نامه رشته حسابداری

موسسه پروژه آنلاین مشاوره و آموزش سفارش انجام پایان نامه رشته حسابداری را با بهترین کیفیت ممکن با بکار گیری نیروی  متخصص متشکل از استادان و دانشجویان نخبه کشور پایان نامه ، پروپوزال و مقاله شما را به بهترین شکل ممکن خدمات مشاوره ای و آموزشی ارائه می دهد . جهت هر چه بهتر نوشتن پایان نامه حسابداری ، پروپوزال حسابداری و مقاله حسابداری از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید .

انجام پایان نامه رشته حسابداری

انجام پایان نامه رشته حسابداری

توانایی‌های‌ لازم‌ جهت انجام مقاله حسابداری :

رشته‌ حسابداری‌ از جمله‌ رشته‌هایی‌ است‌ که‌ از داوطلبان‌ سه‌ گروه‌ آزمایشی‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌تجربی‌ و علوم‌انسانی‌ دانشجو می‌پذیرد و در آزمون‌ هر سه‌ گروه‌ نیز درس‌ ریاضی‌ به‌ عنوان‌ مهمترین‌ درس‌ این‌ رشته‌ مطرح‌ است‌. در واقع‌ داشتن‌ شم‌ ریاضی‌ در رشته‌ حسابداری‌ از اهمیت‌ بسیاری‌ برخوردار است‌. همچنین‌ حهت انجام مقاله رشته حسابداری یک‌ حسابدار باید بتواند به خوبی‌ گزارش‌ کارهای‌ خود را ارائه‌ دهد. بنابراین‌ باید به ادبیات‌ فارسی‌ مسلط‌ بوده‌ و نگارش‌ خوبی‌ داشته‌ باشد. همچنین‌ دانشجوی‌ این‌ رشته‌ باید تحمل‌ ساعت‌ها کار در پشت‌ یک‌ میز و صندلی‌ و سروکار داشتن‌ با اعداد و ارقام‌ را داشته‌ و دقیق‌ و منظم‌ باشد تا در جمع‌‌بندی‌ اعداد و ارقام‌ دچار مشکل‌ نگردد و در نهایت این که یک حسابدار برای موفقیت در این دنیای پر از رقابت و تغییر و تحول باید خلاق، مبتکر، صبور و منضبط باشد.

انجام مقاله رشته حسابداری

انجام مقاله رشته حسابداری

 

موقعیت‌ شغلی‌ در ایران‌ :

فرصت‌های‌ شغلی‌ یک‌ حسابدار بسیار گسترده‌ است‌ و از پایین‌ترین‌ سطح‌ تا بالاترین‌ سطح‌ را در بر می‌گیرد. به همین دلیل با این‌ که‌ در دانشگاه‌های‌ مختلف‌ کشور اعم‌ از دولتی‌، غیرانتفاعی‌ و آزاد، دانشجویان‌ بسیاری‌ در رشته‌ حسابداری‌ تحصیل می‌کنند اما تعداد فارغ‌التحصیلان‌ بیکار این‌ رشته‌ از بیشتر رشته‌ها کمتر است‌. چون‌ از یک‌ مؤسسه‌ کوچک‌ گرفته‌ تا بزرگترین‌ کارخانه‌های‌ کشور حداقل‌ برای‌ تهیه‌ اظهارنامه‌ مالیاتی‌ به‌ حسابدار نیازمند هستند.

درس‌های‌ این‌ رشته‌ در طول‌ تحصیل‌ :

دروس‌ پایه‌:

روانشناسی‌ عمومی‌، جامعه‌ شناسی‌، اصول‌ علم‌ اقتصاد، ریاضیات‌ پایه‌، ریاضیات‌ کاربردی‌، آمار کاربردی‌، مبانی‌ کاربرد کامپیوتر، پژوهش‌ و عملیات‌، مدیریت‌ تولید، حقوق‌ بازرگانی‌، پول‌ و ارز بانکداری‌ ، مبانی‌ سازمان‌ مدیریت‌، توسعه‌ اقتصادی‌، مالیه‌ عمومی‌، روش‌ تحقیق‌.

دروس‌ اصلی‌ و تخصصی‌:

اصول‌ حسابداری‌، حسابداری‌ میانه‌، حسابداری‌ پیشرفته‌، حسابداری ‌صنعتی‌، حسابرسی‌، حسابداری‌ مالیاتی‌، اصول‌ تنظیم‌ و کنترل‌ بودجه‌، مدیریت‌ مالی‌، مباحث‌ جاری‌ حسابداری‌ ، متون‌ حسابداری‌.

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری مدیریت

دوره کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت به منظور آموزش تخصصی حسابداری با تاکید بر بکارگیری رویکردهای استراتژیک و تجزیه و تحلیل های منطقی در تصمیم گیری های مالی تدوین گردیده است. هدف رشته کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت، تربیت مدیران توانمند در حوزه های مختلف از جمله مدیران عامل، مالی، صنعتی، مشاوران مالی است.

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری دولتی

موسسه پروژه آنلاین مشاوره انجام پایان نامه حسابداری دولتی را بهترین نحو ممکن برای شما ارائه میدهد.

 

 

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه رشته حسابداری

موسسه پروژه آنلاین با کادری متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران مفتخر است مشاوره و امور مربوط به انجام پایان نامه حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در تمامی گرایش های حسابداری اعم از دولتی،حسابرسی،مدیریت و … مشغول است. شما دانشجوی عزیز می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل مربوط به مشاوره و انجام پایان نامه حسابداری و انجام رساله دکتری حسابداری خود را به کارشناسان ما بسپرید. همکاران ما موظف هستند که شما دانشجوی عزیز را از بدو شروع به کار پایان نامه تا پس از انجام فرآیند دفاع به شکلی مطلوب همراهی و همیاری و خدمات مشاوره ای آموزشی ارائه نمایند.

 

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری با MATLAB : نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های رشته حسابداری می باشد.

 

انجام پایان نامه حسابداری با SPSSنام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته حسابداری، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

 

انجام پایان نامه حسابداری با Smart-PLS: نسل دوم مدلسازی معادلات ساختاری معروف به رویکرد حداقل مربعات جزئی یا رویکرد مبتنی بر واریانس برای تحلیل داده های جمع  آوری شده فرآیندی مشابه ولی متفاوت با تکیه بر محدودیت های رویکرد مبتنی بر کواریانس ارائه نمود. نرم افزار PLS کاربردی ترین نرم افزار نسل دوم مدلسازی معادلات ساختاری است.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار SAS: نرم‌افزار ساس یا نرم‌افزار سس یک نرم‌افزار آماری است که برای تجزیه وتحلیل‌های آماری به کار می‌رود. نام این نرم‌افزار مخفف Statistical Analysis System می‌باشد. این نرم‌افزار به لحاظ محاسباتی بسیار قدرتمندتر از نرم‌افزارهای آماری دیگر چون SPSS و S-PLUS می‌باشد. نسخه‌های مختلفی از این نرم‌افزار اریه گردیده که جدیدترین نسخه نسخه ۹٫۲ می‌باشد. یکی از نقاط قوت این نرم‌افزار این است که به کاربران اجازه می‌دهد که تحلیل‌های آماری را در هر سطحی از پیچیدگی انجام دهند.

 

انجام پایان نامه حسابداری با EViews: نرم افزار Eviews یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصاد سنجی بویژه روشهای جدید ان می باشد.چنانچه محقق اقتصادی بخواهد بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نماید ضروری است در کنار اموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت نظیر Eviews نیز اشنا شوند.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار LISEREL: لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی” به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عاملی تاییدی و همچنین تحلیل مسیر (مدل یابی علت و معلولی با متغیرهای مکنون) استفاده کرد.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار AMOS: این نرم افزار را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. نرم افزار آموس (ایموسAmos ) نرم افزاری برای مدل سازی معادلات ساختاری  است که مدل سازی معادله ساختاری را به شیوه ای ترسیمی ارائه می دهد، به نحوی که می توان به سرعت مدل ها را تعریف کرد، محاسبات را انجام داد و در صورت نیاز آن ها را به سادگی اصلاح کرد.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار  Stata: (استاتا) یک برنامه آماری چند منظوره است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۵ عرضه شد. این برنامه بین دانشگاهیان و موسسه‌های آکادمیک سراسر دنیا کاربرد فراوان دارد. اکثر کاربران این نرم‌افزار محققینی می‌باشند که در رشته‌های اقتصاد، جامعه شناسی، حسابداری مالی مشغول به پژوهش و تحقیق می‌باشند. از جمله قابلیت‌های آن می‌توان به حسابداری داده‌ها، تجزیه تحلیل آماری، ترسیم نمودار، شبیه سازی و برنامه نویسی به صورت دلخواه اشاره نمود.

 

خدمات موسسه پروژه آنلاین

  • مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی رشته حسابداری
  • مشاوره و آموزش رساله نویسی رشته حسابداری
  • مشاوره و آموزش مقاله نویسی رشته حسابداری
  • چاپ کتاب
  • ترجمه مقالات به انگلیسی
  • مشاوره مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی رشته حسابداری
  • مشاوره چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی رشته حسابداری
  • مشاوره  تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری رشته حسابداری
  • مشاوره  الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی رشته حسابداری

 

 

موسسه پروژه آنلاین با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی موسسه پروژه آنلاین کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای ثبت سفارش مشاوره انجام پایان نامه رشته حسابداری ، انجام پروپوزال رشته حسابداری ، انجام مقاله رشته حسابداری فرم مربوطه را پر کنید .

 

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)