,

مشاوره سفارش انجام (پایان نامه ، پروپوزال ، مقاله) رشته موزه

جمع آوری و نگهداری آثار و اشیا در مجموعه ها و موزه ها سابقه دیرینه دارد. لکن نگرش صحیح امروزی به موزه ، جایگاه آن را از محل نگهداری و تماشای اشیا به محلی با مشخصات یک مرکز پژوهش و آموزش و یک مرکز فرهنگی و گذران مطلوب اوقات فراغت با ره آوردهای علمی و تربیتی سوق داده است. پروژه آنلاین خدمات مشاوره انجام مقاله ، پایان نامه و پروپوزال رشته موزه برای دانشجویان ارائه می دهد .

رشته موزه ، کاردانی – کارشناسی

رشته موزه

رشته موزه

موزه پلی بین دیروز و آینده و همچنین پلی بین «فرد» و «گذشته خود در تاریخ» است. موزه موسسهای علمی – فرهنگی بوده و بازدیدکنندگان خود را با هنر، اندیشه، صنعت، پیشه … و امور اجتماعی و اقتصادی و شئون گوناگون زندگی دیروز و امروز آشنا و مأنوس می سازد.

دوره کارشناسی موزه

دوره کارشناسی موزه داری در جهت تعمیم نگرش صحیح به موزه از یکسو و تربیت نیروهای متخصص لازم برای تنوع موزه ها است تا علم مطالعه و پژوهش و حفاظت و نگهداری علمی آثار و اشیای فرهنگی تاریخی همگام با سایر رشته های دانشگاهی مربوطه از جایگاه مطلوب و لازم اجتماعی خود برخوردار گردد.

فارغ التحصیلان رشته موزه

همچنین فارغ التحصیلان این رشته خواهند توانست در برنامه ریزی برای توسعه کمی و کیفی موزه های محل کار خود و یا سایر موزه های کشور مشارکت داشته باشند.

کارشناسان موزه

کارشناسان موزه داری خواهند توانست با پژوهشگران مراجعه کننده به بخش‌های مختلف موزه برای مطالعه مستقیم آثار و اشیاء همکاری لازم را مبذول دارند. نظر به تنوع موزه‌‌ها در زمینه‌های گوناگون، دانشجویان دوره کارشناسی موزه داری در سالهای آخر تحصیلی خود و عمدتا ذیل عنوان دروس پژوهش در آثار و اشیای موزه‌ای و کارآموزی در موزه‌های مختلف، کارآموزی خواهند داشت تا بتوانند برحسب علاقه و پیشرفت خود در یک زمینه جذب موزه مناسب با کارآموزی خود گردند. بدین ترتیب محل کار و خدمت فارغ‌التحصیلان این رشته، موزه‌های زیر پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان زمین شناسی ، موزه‌های پست و تمبر و … خواهد بود.

اهداف فارغ التحصیلان رشته موزه

همچنین فارغ‌التحصیلان خواهند توانست در برنامه ریزی برای توسعه کمی و کیفی موزه‌های محل کار خود و یا سایر موزه‌های کشور مشارکت داشته باشند و رابطه موزه را با مؤسسات و مراکز علمی و پژوهشی و فرهنگی دیگر برقرار سازند و برحسب ضرورت کارشناسان سایر علوم و فنون و آزمایشگاههای تحقیقاتی و مرمت اشیای فرهنگی تاریخی را برای مطالعه و حفاظت علمی از آثار زیر پوشش خود فراخوانی نمایند و با آنان همکاری کنند .

پروژه آنلاین

موسسه پروژه آنلاین  با سال ها تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی برای کمک به شما عزیزان می باشد. هدف اصلی ما  کمک در راستای مشاوره و اموزش گام به گام شماست. موسسه پروژه آنلاین با سالیان متمادی تجربه در زمینه پایان نامه و مقاله علمی- پژوهشی خدماتی را برای بهبود کیفیت پایان نامه های دانشگاهی و کمک به آموزش دانشجویان ارائه می نماید. مهمترین هدف ما کمک به دانشجویان برای کسب دانش کافی در زمینه نگارش پایان نامه و طی کردن آسوده و سریع این پروسه می باشد. با ثبت سفارش از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

موسسه پروژه آنلاین در زمینه مقاله ، پایان نامه ، پروپوزال رشته موزه خدمات زیر را ارائه می نماید:

 

خدمات مربوط به پایان نامه

خدمات مربوط به مقاله

خدمات مربوط به پروپوزال

سایر خدمات

 

آموزش های مربوط به انجام نگارش پایان نامه ، پروپوزال و مقاله رشته موزه در موسسه پروژه آنلاین 

 

آموزش انجام پایان نامه

آموزش انجام مقاله دانشجویی

آموزش انجام پروپوزال

 

همچنین پروژه آنلاین در بخش مقطع تحصیلی خدمات مربوط به مشاوره سفارش انجام پایان نامه ، پروپوزال و مقاله  را ارائه می دهد.

 

 

 

ثبت سفارش

برای انجام خدمات پایان نامه ، مقاله و پروپوزال رشته موزه ، توسط گروه پژوهشی پروژه آنلاین از قسمت ثبت سفارش اقدام نمایید .

به این مطلب امتیاز دهید
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)