موسسه پروژه آنلاین خدمات چاپ مقاله isc و پذیرش مقاله isc را به صورت تخصصی در کمترین زمان برای دانشجویان ارائه می دهد . پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center) که با مخفف ISC شناخته می شود، یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که مجلات علمی کشورهای اسلامی را بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی تجزیه و تحلیل می نماید. که پذیرش و چاپ مقاله isc در این سامانه انجام می شود .

پذیرش و چاپ مجلات ISC دو نوع هستند:

پذیرش و چاپ مقاله isc

پذیرش و چاپ مقاله isc

  • مجلات ISC داخلی
  • مجلات ISC خارجی

مجلات ISC داخلی همان مجلات علمی پژوهشی داخلی هستند که در پایگاه داده ISC نمایه شده اند.

مجلات ISC خارجی همان مجلات مورد تائید جهان اسلام می باشند که در پایگاه داده ISC نمایه می شوند.

 

سامانه مجلات داخلی و خارجی

هردونوع مجلات داخلی و خارجی در پایگاه داده ISC با آدرس http://mjl.isc.gov.ir/ نمایه می شوند. مجلات داخلی در بخش فارسی و مجلات خارجی در بخش لاتین سامانه موجود می باشند.

 

از مزایای اخذ پذیرش ISC در این پایگاه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. افزایش اعتبار علمی
  2. پذیرش راحت تر مقاله نسبت به مجلات ISI
  3. پذیرش راحت در مقطع دکترا
  4. کاهش هزینه های اضافی و هزینه کمتر نسبت به چاپ مقاله در ISI

 

پایگاه داده ISC یک نمایه معتبر و جهانی می باشد

موضوعی که باعث شد تا به این مهم بپردازیم اینست که علی رغم اینکه پایگاه داده ISC یک نمایه معتبر و جهانی می باشد ولی برخی از مجلات در این پایگاه داده گاها حذف یا اضافه می شوند. دلیل این هم شاید این موضوع باشد که در برخی از مجلات تعداد مقالات ایرانی بیش از حد باشند که باعث بی اعتبار شدن آن مجله ISC می شود. البته هیچ تضمینی برای بقای یک مجله تا زمان چاپ مقاله در لیست ISC وجود ندارد و بیشتر ملاک برای اغلب دانشگاه ها همان نامه پذیرش است و اگر تا زمان دریافت نامه پذیرش مجله یا همان ژورنال در لیست نشریات اصلی ISC بوده است دانشگاه ها می پذیرند و دیگر مسئله ای نیست اگر بعد از آن ژورنال از لیست حذف شود، بلکه فقط در لیست سیاه وزارت علوم نباشد کافیست.

 

روند چاپ مقاله معمولاً در نشریات داخلی

چاپ مقاله معمولاً در نشریات داخلی ازجمله نشریات علمی-ترویجی و علمی-پژوهشی روند طولانی‌تری را نسبت به ISC طی می‌کنند که این روند ممکن است تا ۱ سال هم طول بکشد و بسیاری از افراد با این مسئله مشکل‌دارند درحالی‌که ISC با معرفی بیش از ۸۰۰ مجله در داخل و خارج از کشور به پژوهشگران این فرصت را می‌دهد تا از این امکانات استفاده کنند و مقالات خود را در مجلات ISC به عرصه چاپ برسانند. از دیگر مزایای چاپ مقالات ISC  می‌توان به هزینه پایین‌تر آن نسبت به مقالات ISI اشاره کرد و دیگر اینکه احتمال پذیرش این‌گونه مقالات در مقطع دکترا بیشتر است و احتمال چاپ آن‌ها نیز نسبت به مقالات ISI بیشتر است. ضمناً چاپ چنین مقالاتی می‌تواند منجر به ایجاد یک مزیت شغلی شود که این موضوع نیز برای بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حائز اهمیت است.

 

قبل از اقدام برای اخذ پذیرش مقاله در ISC

در کل پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و به صورت فردی اقدام به اخذ پذیرش مقاله در ISC نکنید چرا که اغلب آدرس وب سایت آن ها در سایت ISC ثبت نشده و تشخیص اصل بودن سایت آن ها در فضای وب کار سختی می باشد و باید از فرد باتجربه تری کمک بگیرید و نیز ممکن است شما هزینه را به هر صورت پرداخت و مقاله را ارسال کرده باشید ولی از پاسخ خبری نباشد!!

 

اگر در پی موسسه معتبر و معتمدی هستید تا برای مقالات ارزشمند خود را از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (IS