ویرایش مقاله

ویرایش مقاله

در گروه تخصصی ویراستاری پروژه آنلاین ، تمام کتاب ها ، مقالات ، پایان نامه ها ، متون سخنرانی و … با بالاترین کیفیت ویراستاری می شوند. بنابراین، کارمزدهای ویراستاری به کیفیت ویراستاری ارائه شده بستگی ندارند؛ بلکه به کمیت و کیفیت اولیه متن سفارش شده  شما بستگی دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که متون شما با بالاترین کیفیت ممکن ویراستاری می شوند.

ویرایش علمی مقاله دانشجویی

ویرایش مقاله

رسایی و شیوایی متن مقالاتی که برای همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلف علمی ارسال می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد. مقاله‌ای که ایرادات نگارشی داشته باشد، به احتمال زیاد شانس جلب نظر داوران و حتی خوانندگان را از دست خواهد داد. مقاله شما حاصل مدت‌ها تحقیق و تلاش فراوان برای تهیه گزارش نهایی است. لذا پذیرفتن ریسک پذیرفته نشدن مقاله شما به علت داشتن ایرادات نگارش و ترجمه، به هیچ وجه معقول نیست؛ چرا که با صرف هزینه‌ای ناچیز نسبت به ارزش کار خود می‌توانید از تخصص ویراستاران حرفه‌ای بهره‌مند شده و مقاله‌ای بدون نقص از نظر نکات نگارشی و علمی در اختیار داشته باشید.

آیا بدون ویرایش مقاله ، مقاله علمی ما ارزش علمی دارد ؟

یک متن دارای اشکالات نگارشی ممکن است مفهوم بحث علمی و منظور اصلی نویسنده را نرساند و موجب عدم پذیرش یا درخواست بازنگری از سوی داوران گردد. علاوه بر این، حتی در صورت پذیرش و چاپ در کتابچه مجموعه مقالات کنفرانس یا مجله مورد نظر، در مراجعات بعدیِ خوانندگان با استقبال کمتری مواجه شده و ارزش کار نویسنده را پایین می‌آورد.

مدت زمان ویرایش مقاله

تمامی ویراستاری ها در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می پذیرند و می توانید از پذیرش متون خود در جوامع علمی و فرهنگی مطمئن باشید. با این وجود بورد تخصصی ویراستاری پروژه آنلاین تا پذیرش نهایی متون در کنار شما خواهد ماند و هیچگونه هزینه ای برای ویراستاری های بعدی یک متن دریافت نمی نماید.

قیمت ویرایش مقاله

قیمت های ویراستاری به میزان و کیفیت اولیه متن شما بستگی دارد. سفارشات شما طی دو تا سه مرحله ویرایش می شوند تا از عاری بودن اثر شما از هرگونه خطا و اشتباهی اطمینان حاصل شود. در صورت وجود نیازمندی های دیگر علاوه بر ویراستاری متون، قیمت ها برای نیازمندی های مازاد توافقی خواهد بود.

با توجه به شرایط متن و فوریت در تحویل متن، مبلغ کارمزد سفارش های ویراستاری و ترجمه به ازای هر صفحه 250 کلمه ای محاسبه خواهد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *