مشاوره انجام مقاله دانشجویی

مشاوره انجام مقاله دانشجویی 

تحقیق دانشجویی

تحقیق دانشجویی

اگر بدنبال سایتی هستید که در انجام مقاله دانشجویی و تحقیق دانشجویی مشاور شما باشد، یا راهکارهای مناسبی برای سفارش انجام مقاله را برایتان ارائه دهد می بایست موسسه معتبری را پیدا کنید . گروه پروژه آنلاین همواره در کنار شما خدمات مشاوره ای دانشجویی در رشته های مهندسی ، علوم پایه ، حسابداری ، مدیریت ، مکانیک ، عمران ، معماری ، صنایع ، شیمی ، برق ، هنر ، روانشنایی و… عرضه می کند . گاهی اساتید برخی از دانشگاه ها تقاضای زیاد و نفس گیری از دانشجویان دارند و تحقیق انجام مقالات سختی را از دانشجو می خواهند لذا اکثر دانشجویان با نحوه نگارش و چارچوب مقاله آشنا نیستند .

ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که پول و زمان خود را برای خرید مقاله دانشجویی هدر ندهید . شاید موسسه های دیگری برای هزینه انجام مقاله دانشجویی و قیمت تحقیق دانشجویی مبلغ زیادی از شما بخواهند لذا پروژه آنلاین با خدمات مشاوره ای و آموزشی سفارش تحقیق دانشجویی هزینه مقاله و تحقیق را با کمترین قیمت ممکن  انجام می دهد تا تحقیق شما همراه با مشاوره به صورت مقاله علمی پژوهشی استاندارد در بیاید. این خدمات از طرف پروژه آنلاین در کوتاهترین زمان و فوری انجام می شود .

 

پروژه آنلاین افتخار می کند که مشاور شما در زمینه تحقیق دانشجویی برای انجام مقاله در کنار شماست .

 

معمولاً دانشجویان جهت انجام مقاله دانشجویی شغل نیمه وقت دارند:

انجام مقاله دانشجویی

مقاله دانشجویی

معمولاً دانشجویان شغل نیمه وقت دارند و با وجود چند مقاله و تحقیقات دانشگاهی برایشان بسیار سخت است و انجام مقاله دانشجویی و تمامی این کارها در زمان مناسب و درست مشکل است.برخی از دانشجویان و دانش پژوهان مایلند تا انتظارات اساتید خود را برآورده کنند. به همین دلیل دوست ندارند مقاله ضعیف و بدون محتوایی ارائه دهند.لذا پروژه آنلاین مشاور شما جهت هرچه بهتر نوشتن تحقیق پروژه خود به صورت تخصصی در کنار شماست .

فیلم آموزش ساختار انجام مقاله دانشجویی

در این آموزش ساختار نگارش و انجام مقاله دانشجویی توضیح داده شده است . می توانید از ساختار تحقیق دانشجویی در جهت هر چه بهتر نوشتن مقاله خود استفاده کنید . لذا دانشجویان جهت نوشتن مقاله خود می توانند از این فیلم بهره ببرند.

منبع: سایت تخصصی بازاریابی

تخصص در مقاله دانشجویی

هیچ شخصی در هر موضوعی نمی تواند خوب و متخصص باشد به همین علت است که اکثر این افراد بدنبال موسسات مشاوره و آموزش مقاله نویسی هستند. تا بتوانند با کمک تجربیات افراد صاحب نظر کار خود را با کمترین خطا و در حداقل زمان ممکن پیش ببرند.

خدمات نگارش مقاله

انجام مقاله دانشجویی

مقاله دانشجویی

 • انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای مقاله در رشته ی شما و موضوعات را به دو زبان فارسی و انگلیسی.
 • استخراج مقاله از پایان نامه دانشگاهی.
 • انجام تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصین انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی هر رشته.
 • انتخاب موضوع برای نگارش انجام مقاله دانشجویی کارشناسی.
 • مشاوره در نگارش مقاله دانشجویی.
 • اخذ پذیرش از مجلات و ژورنالهای معتبر داخلی و ISI و ISC.
 • چاپ مقالات در مجلات و ژورنالهای معتبر داخلی و ISI و ISC.

نگارش انجام مقاله دانشجویی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری از ابتدا یا انتها نیازمند تجربه بسیار بالایی است:

انجام مقاله دانشجویی

مقاله دانشجویی

با اسخراج مقاله از منابع می توانید ضمن اثبات کیفیت رساله از کزایای آن در مصاحبه کاری و تحصیلی استفاده کنید. کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما کمک می کند بصورت تضمینی، کار پژوهشی خود را به مقاله ISI تبدیل کنید.هنگامی که مقاله ای را برای چاپ مقاله برای مجله یا کنفرانس ارسال می کنید، سردبیر و داوران پس از دریافت مقاله، یک پرسش بسیار مهم و اساسی مطرح می کنند: آیا اطلاعات اسن مقاله به اندازه کافی مهم و جدید هست که ارزش چاپ شدن داشته باشد؟

پاسخ به این پرسش اساسی؟

پس از متقاعد کردن خود در پاسخ به این پرسش اساسی و اینکه تصمیم گرفته اید دستاوردهای خود را در قالب یک مقاله به جامعه علمی عرضه کنید، باید به مخاطبان مقاله فکر کنید.بسیاری از نویسندگان این مساله را در نظر نمی گیرند و به افرادی که قرار است مقاله را مطالعه کنند فکر نمی کنند.

هدایت مقاله:

تلاش کنید از همان ابتدا، مقاله را در جهتی هدایت کنید و به مجله یا کنفرانس بفرستید که در نهایت توسط افرادی که شما مایلید، خوانده شود و مورد استفاده قرار گیرد.امروزه مجلات، تعداد زیادی مقاله دریافت می کنند در حالیکه تعداد بسیار کمی را پذیرش و چاپ می کنند. چون از ارسال مقاله تا تصمیم گیری نهایی مبنی بر پذیرش یا رد مقاله چندین ماه زمان لازم است.پس مطمین شوید که مجله درستی را برای ارسال مقاله انتخاب کرده اید. مجلات معتبر، نرخ رد انجام مقاله دانشجویی بیشتری دارند. توصیه می شود در انتخاب مجله واقع بین بوده و همه عوامل را پیش از ارسال مقاله در نظر بگیرید.

موضوع تحقیق :

وضوعی که برای یک تحقیق انتخاب می شود نباید خیلی کلی مثل عنوان یک کتاب باشد. بطور کلی، انتخاب موضوعات بین رشته ای خیلی خوب است؛ یعنی استفاده از روش های یک رشته در رشته دیگراست به طور مثال می توان از روشهای نرم افزاری در رشته های علوم انسانی و یا ترکیب نرم افزارها و الگورتم ها در رشته های فنی و مهندسی استفاده کرد. اگر بدانیم چه موضوعاتی مورد توجه ژورنالهای ISI است وهیات داوران در جلسه دفاع چه انتظاری از ما دارند کمک میکند تا موضوعی مناسب انتخاب کنیم.

انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای مقاله دانشجویی در رشته ی شما و موضوعات را به دو زبان فارسی و انگلیسی

اولین قدم در این راه این است که بدانیم چه مسئله ای باعث شده است تا ما این موضوع را انتخاب کنیم و شکاف تحقیقاتی که شما در این زمینه پر کرده اید و دیگر محققان در این زمینه اقدام نکرده اند چیست؟ یعنی اینکه در زمینه موضوع انتخابی بتوانید ایده ای نو داشته باشید. دومین قدم پرداختن به مرور ادبیات تحقیق می باشد تا یافته های دیگران را بررسی کرده و خلا موجود را پیدا کنید.

موضوع انجام مقاله دانشجویی باید شرایط زیر را داشته باشد

سفارش مقاله دانشجویی

مقاله دانشجویی

 • در انجام مقاله دانشجویی باید دقیق و رسا باشد و از به کار بردن اصطلاحات و اختصار خودداری شود.
 • باید جمله خاصی باشد که نکات اصلی و عمده موضوع را در بر داشته باشد.
 • در نام‌گذاری اکثر تحقیق ها و مقالات این نکات در نظر گرفته می شود: چه چیزی را میخواهیم بررسی کنیم، در چه جامعه ای، در کجا و در چه زمانی.
 • عنوان مقاله باید «فاقد پیش داوری» باشد.
 • از عنوان کردن موضوع به عنوان سوالی که جواب آن با بلی یا نخیر است خود داری شود.
 • اگر کلماتی در توصیف ویژگی مطالعه شما نقش کلیدی دارند حتما در عنوان خود آن را بگنجانید.
 • خلاقیت در شناسایی نیازهای جامعه و طرح مسئله.
 • خودداری از تکرار تحقیقات پیشین.
 • پژوهش پذیر بودن موضوع انجام مقاله دانشجویی.
 • مهم بودن مسئله تحقیق و ارزش بررسی آن.
 • ملاحظات اخلاقی (تحقیق نباید با ارزش های رایج جامعه متناقض باشد).
 • در دسترس بودن منابع مادی و اطلاعاتی (اطلاعات، بودجه، امکانات و…).
 • امکان سنجی اجرای تحقیق بر اساس زمان در اختیار.
 • امکان بهره گیری از همکاری در انجام مقاله و تحقیق بین واحدها و افراد سازمان.
 • صرفه اقتصادی اجرای طرح.

استخراج مقاله از متون پژوهشی و علمی و پایان نامه های دانشگاهی

اغلب دانشگاه ها بخشی از نمره پایان نامه را به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI ، ISC ، اسکوپوس Scopus و پابمد Pubmed و مدلاین medline و حتی مقالات علمی و پژوهشی داخلی و یا ارائه در کنفرانس های علمی اختصاص داده اند و همچنین جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری، اپلای (Apply) دانشگاه های خارج از کشور اولین سوالی که در مصاحبه یا بررسی پرونده ها مطرح می شود این است که دانشجو از پایان نامه خود مقاله ای استخراج کرده است یا خیر.

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

 • نوشتن عنوان مقاله از استخراج شده پایان نامه ارشد و رساله دکتری.
 • نوشتن چکیده مقاله استخراج شده از پایان نامه.
 • تعریف کلمات کلیدی (کلید واژه ها).
 • نوشتن مقدمه مقاله.
 • نگارش و تدوین پیشینه تحقیق (مرور ادبیات).
 • پیشینه پژوهشی انجام مقاله دانشجویی (مرور پیشینه پژوهش) و بیان نوآوری و شکاف های تحقیق.
 • نحوه نوشتن فرضیه ها یا سوالات پژوهش در مقاله.
 • روش شناسی تحقیق، تحلیل داده ها در استخراج مقاله.
 • نحوه نگارش بیان نتایج تحقیق (یافته های پژوهش).
 • بحث و نتیجه گیری در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و استخراج مقاله از پایان نامه دکتری.

انجام تبدیل مقاله علمی پژوهشی فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی

گستردگی و تنوع چشم گیر رشته ها و گرایش های تخصصی باعث گردیده است تا ترجمه مقاله و به خصوص ترجمه مقاله ISI به یکی از دغدغه های اصلی محققین و دانشجویان تبدیل گردد و لزوم ترجمه این گونه متون توسط مترجمین حرفه ای و متخصص را برجسته نماید زیرا اصطلاحات و ساختار تخصصی در گرایش های مختلف دارای بار معنایی و ساختاری بسیار متفاوتی هستند و این احتمال وجود دارد که مترجمین عمومی از درک آن عاجز باشند. در نتیجه، ترجمه مقاله، مخصوصا ترجمه مقاله isi حتما می بایستی توسط مترجمی انجام بپذیرد که در آن رشته، گرایش یا حوزه تخصصی، دانش آموخته گردیده باشد و از تجربه مطلوبی در این امر برخوردار باشد.

اخذ پذیرش از مجلات و ژورنالهای معتبر داخلی و ISI و ISC

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center) که با مخفف ISC شناخته می شود، یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که مجلات علمی کشورهای اسلامی را بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی تجزیه و تحلیل می نماید.

جهت اطلاع باید بگوییم که مجلات ISC دو نوع هستند:

مجلات ISC داخلی همان مجلات علمی پژوهشی داخلی هستند که در پایگاه داده ISC نمایه شده اند و مجلات ISC خارجی همان مجلات مورد تائید جهان اسلام می باشند که در پایگاه داده ISC نمایه می شوند.

 • مجلات ISC داخلی.
 • مجلات ISC خارجی.

از مزایای اخذ پذیرش ISC در این پایگاه می توان به موارد ذیل اشاره کرد

 1. افزایش اعتبار علمی.
 2. پذیرش راحت تر مقاله نسبت به مجلات ISI.
 3. پذیرش راحت در مقطع دکترا.
 4. کاهش هزینه های اضافی و هزینه کمتر نسبت به چاپ مقاله در ISI.

پایگاه داده مقاله isc :

موضوعی که باعث شد تا به این مهم بپردازیم اینست که علی رغم اینکه پایگاه داده ISC یک نمایه معتبر و جهانی می باشد ولی برخی از مجلات در این پایگاه داده گاها حذف یا اضافه می شوند. دلیل این هم شاید این موضوع باشد که در برخی از مجلات تعداد مقالات ایرانی بیش از حد باشند که باعث بی اعتبار شدن آن مجله ISC می شود. البته هیچ تضمینی برای بقای یک مجله تا زمان چاپ مقاله در لیست ISC وجود ندارد و بیشتر ملاک برای اغلب دانشگاه ها همان نامه پذیرش است و اگر تا زمان دریافت نامه پذیرش مجله یا همان ژورنال در لیست نشریات اصلی ISC بوده است دانشگاه ها می پذیرند و دیگر مسئله ای نیست اگر بعد از آن ژورنال از لیست حذف شود، بلکه فقط در لیست سیاه وزارت علوم نباشد کافیست.

مشاوره انجام مقاله دانشجویی :

در کل پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام از مشاوره رایگان انجام مقاله دانشجویی ما جهت اخذ پذیرش استفاده کنید و به صورت فردی اقدام به اخذ پذیرش مقاله در ISC نکنید چرا که اغلب آدرس وب سایت آن ها در سایت ISC ثبت نشده و تشخیص اصل بودن سایت آن ها در فضای وب کار سختی می باشد و باید از فرد باتجربه تری کمک بگیرید و نیز ممکن است شما هزینه را به هر صورت پرداخت و مقاله را ارسال کرده باشید ولی از پاسخ خبری نباشد!

چرا جهت اخذ پذیرش مقالات خود گروه پژوهشی پروژه آنلاین را انتخاب کنیم ؟

ما بدون اغراق می گوییم به گروه پژوهشی پروژه آنلاین اعتماد کنید چرا که تجربه اخذ پذیرش چندین مقاله از ژورنال های مختلف ISC و انتشار مقاله در آن ها را داریم.اگر در پی موسسه معتبری هستید تا برای مقالات ارزشمند خود از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) پذیرش اخذ نمایید،  پیشنهاد ما به شما این موسسه می باشد .

چاپ مقالات در مجلات و ژورنالهای معتبر داخلی و ISI و ISC

وزارت علوم و تحقیقات، سه دسته از ژورنال ها را به عنوان نشریات معتبر معرفی کرده است که این سه دسته عبارتند از نشریات داخلی علمی و پژوهشی، نشریات معتبر ISI که همان JCR و یا WOS و دارای ضریب تاثیر هستند و دسته سوم ژورنال های Scopus. این ژورنال ها از این نظر برای وزرات علوم مهم هستند چرا که رتبه علمی کشور و یا رشد آن بر اساس گزارشات مربوط به Scopus سنجیده می شوند.

5 مورد از مزایای چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی :

 • اکسپت مقاله و یا چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم به منزله ی نخبه بودن پژوهشگر می باشد.
 • معافیت از سربازی برای نخبگانی که اکسپت و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم را کسب کرده اند.
 • در بسیاری از دانشگاه های بزرگ کشور، از شرایط اساسی جذب هیئت علمی ،داشتن اکسپت و چاپ در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم می باشد.
 • ارتقاء رتبه برای اعضای هیئت علمی که مقاله ی اکسپت یا چاپ شده مجلات علمی پژوهشی داخلی دارند.

گروه پروژه آنلاین در زمینه مقاله دانشجویی خدمات زیر را ارائه می نماید:

توجه: پروژه آنلاین در بخش آموزش ، آموزش های مربوط به انجام مقاله دانشجویی مقاله های آموزشی برای کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه داده است .

 

 

برای انجام خدمات مقاله دانشجویی ، توسط گروه پژوهشی پروژه آنلاین از قسمت ثبت سفارش اقدام نمایید .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *